legal disclaimer

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi, yayın ve malzeme, sadece bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Internet sitesini ziyaret edenlerin söz konusu bilgilerden yararlanmaları, ziyaret ve kullanım kurallarına bağlıdır.

Fotoğraf Dostları Derneği ile işbirliğinde bulunduğu kamu ve / veya özel kurum ve kuruluşları, http://www.istanbulfotografmuzesi.com web sitesinde bulunan bilgiler nedeniyle üçüncü kişiler tarafından veya bilgilendirme amaçlı hazırlanan verilerin çoğaltılmasından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

http://www.istanbulfotografmuzesi.com web sitesinde bulunan bilgiler, azami dikkat ve özenle eklenmiş ve oldukları gibi sunulmuştur. İstanbul Fotoğraf Müzesi, http://www.istanbulfotografmuzesi.com web sitesinin içeriğinde değişiklik yapma ve önceden haber vermeksizin her zaman yayınını durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

Fotoğraf Dostları Derneği ile işbirliğinde bulunduğu kamu ve / veya özel kurum ve kuruluşları, ağır ihmaller dışında, http://www.istanbulfotografmuzesi.com web sitesine veya bu siteye bağlı diğer web sitelerine erişime veya bu sitelerdeki bilgilerin kullanım ve güvenilirliğine zarar veren bilgisayar virüslerinin neden olduğu, doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

http://www.istanbulfotografmuzesi.com web sitesinde yer alan bilgilere ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları, koleksiyon sahipleri dahil, ilgili fikri mülkiyet haklarının sahibinin izni ile dahil edilmiştir. Ziyaretçiler, sitenin içeriğinden dolayı herhangi bir zarara uğradıklarını iddia edemezler; bu bilgi ve ürünleri değiştiremezler ya da umuma arz edemezler.

Ziyaretçilerin dikkatine sunulur.